Teknik ve Endüstriyel Malzemeler

Teknik ve endüstriyel malzeme satın alma hizmeti için Hng Grup uzmanlık ve deneyimine güvenebilirsiniz. Kapsamlı satın alma hizmetimizle inşaat, beyaz eşya, enerji, otomotiv ve yan sanayi, savunma sanayi, yedek parça, akaryakıt, toplu tüketim ve diğer sektörlerde Türkiye’nin en büyük şirketlerinin hırdavat ve teknik sarf malzemeleri ihtiyacını karşılıyoruz. Özel durumlarda müşterilerimizin süreçlerine uygun olacak şekilde anlaşmalı markalarımızdan destek alarak uzman kadrolar ile üretim merkezinizi ziyaret ediyoruz. Doğru ürünü veya en iyi faydayı sağlayacak alternatif ürünleri tespit ediyor; maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf avantajı sağlıyoruz.

Kimyasal Malzeme 

Hng Grup üretim süreçleri için yaptığı kimyasal malzeme satın alma hizmetleriyle maliyet ve zaman tasarrufu sağlıyor; şirketlere ise üretmek ve katma değer yaratmak kalıyor.

Kimyasal malzeme alanındaki satın alma çözümlerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor, satın alma süreçlerinizde doğru tedarikçilerle buluşmanızı kolaylaştırıyoruz

Enerji, beyaz eşya, otomotiv ve yan sanayi, savunma sanayi, yedek parça, toplu tüketim ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaç duydukları kimyasal malzemeleri tedarik ediyoruz. Uzman kadromuzla müşterilerimizin maliyet, zaman ve işgücünden tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

 

 

 

 

Hng Grup tüm sektörlerde;  el aletleri, kaynaklı montaj ekipmanları ve sarf malzemeleri, ölçü aletleri, aydınlatma ve elektrik ürünleri, kesici takımlar, kalıp elemanları ve aşındırıcı takımlar gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için kapsamlı bir teknik malzeme satın alma hizmeti sunuyor. Her türlü teknik ve endüstriyel malzeme satın alma ihtiyaçlarınızın yanı sıra, iş güvenliği malzemeleri ve Medikal ürünleri içinde ihtiyaçlarınıza da ulaşabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR